Taky TO tajíte?

Tak a je to venku. Dříve jsem se vůbec necítila dobře ve své kůži, když jsem se měla projevovat před muži. A teď myslím projevovat se jako ŽENA. Raději jsem se schovala někam do ústraní a nebo jsem se snažila tuto jemnou skořápku zakrýt tvrdým brněním s nápisem CHLAP. Od té doby, co jsem začala s láskou pečovat o svou jemnou ženskou část, projevovat svou jemnost a otevřít se sobě, začaly se dít změny.

První změna byla právě ta, že se už nebojím stát si za svým a projevit, když se mi něco nelíbí a překračuje to mé osobní hranice. A to možná dost stačí. Je to jedna ze základních věcí. Pouštět si k tělu ty, které milujeme, kteří s námi rezonují a se kterými se cítíme uvolněně a šťastně. O tom je totiž život. Proč ho ztrácet s těmi, kteří nás stresují, zatěžují nás svými negativními kecy a jsou drzí…? Zbytečné. Jsme tu od toho, abychom se projevovaly.

JAKO MALÉ HOLKY

Jako malé holky jsme spojené se svým tělem, děláme vše, co se nám chce. Jdeme do AKCE. Když se nám chce křičet, uděláme to a je nám celkem jedno, že zrovna procházíme místem, kde se koná svatba.. 🙂 Prostě jsme autentické. Tělo a srdce je to, co nás „žene“ dopředu a určuje náš směr.

Časem se to mění, začínáme mít různé obavy a omezení, v podobě strachů, různých negativních zkušeností, které tak lehce nasbíráme během dospívání.

A ejhle!

Už se nechováme tak uvolněně a přirozeně, naopak „tlačíme dolů“ všechny neprojevené bolesti a zároveň s tím potlačujeme i naší svobodu a přirozenost.

Ale kde se potom můžeme odvázat a projevit svou divokou část?

No jasně, přece doma, ve sprše, před zrcadlem, když nás nikdo nevidí a jsme samy. Takže pak to teprve můžeme rozjet, zpíváme, tancujeme, křičíme, brečíme, blbneme a uvolníme se.

Tady je jedna z fotek, kde jsme já a moje kamarádky jako malé holčičky. Vidíte, jak jsme se přirozeně uskupily do kruhu a tancovaly?

Dneska dospělé ženy tohle tají. Jsou hodné holky, chovají se slušně, moc se neprojevují a usmívají se na všechny strany. 🙂 Vlastně naštěstí to tají, protože některé to nedělají vůbec. Neotevřou se ani samy před sebou, natož před ostatními lidmi.

Já vás vyzývám k tomu, abyste se otevíraly. Otevíraly svá srdce a nechaly jste promluvit své tělo, bez toho, že by do toho kecala kámoška jménem mysl. Tu na chvilku posaďte do kouta a odevzdejte se moudrosti těla. ♥

Tančete venku v lese, objímejte stromy, napojujte se na přírodu a buďte co nejvíce samy sebou. Buďte pravdivé k sobě, ke svým pocitům a projevujte je.

Lidé kolem vás budou žasnout, když uvidí, že jste sama sebou a děláte věci, na které máte zrovna chuť. Naopak je můžete i inspirovat a měnit tak životy dalších žen. A to je teprve krásný pocit. 🙂

Tak krásný týden a netajte TO!

– Léňa ♥

Lenka Hrušková
Lenka Hrušková
Mou vášní je ukazovat ženám cestu, jak být sebe-vědomé a mít svou mysl plně pod kontrolou. Věřím, že zvládnutí vlastních myšlenek je cestou ke svobodnému a láskyplnému životu! Autorka E-booku "SEBE-VĚDOMOU ŽENOU krok za krokem.">> Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře