Ebook Sebe-vědomou ženou krok za krokem

Jste zoufalá a vyčerpaná z toho, že se všem okolo snažíte zavděčit, pomáhat jim a plnit jejich přání? 

A k tomu všemu z toho máte úplné NIC? Žádný vděk, žádná odměna?

Nelíbí se vám být paní dokonalou, která vše zvládne, opečuje, obstará, obšťastní a ještě k tomu s úsměvem říká: "Ano, já to pro tebe udělám!"

Pokud už toho všeho máte dost a chcete v sobě znovu nalézt radost, lásku a odvahu žít život podle sebe, mám pro vás dobrou zprávu, existuje řešení. 

 POZVĚTE DO SVÉHO ŽIVOTA SEBE-VĚDOMÍ 

Cena ebooku je 450,- Kč

Co objevíte uvnitř ebooku?

 • Co je sebevědomí a jak si začít věřit
 • Jak si stanovit životní hodnoty, osobní vizi a nebát se podle toho žít
 • Jak objevit svůj smysl života a cítit se co nejčastěji dobře ve své kůži
 • Jak rozvíjet své ženství a mít se bezpodmínečně ráda
 • Jak zklidnit svou mysl a cítit se vnitřně klidná

Kdo je autorka ebooku Lenka Hrušková?

Je koučka v oblasti duchovního rozvoje
a expertka na sebe-vědomí. Inspiruje ženy k vědomému životu a její vášní je odkrývat jejich přirozenost a sebelásku.

Je také autorkou webu www.milujsvujmocak.cz , kde ženám ukazuje, jak léčit svůj močový měchýř a nalézt cestu zpět ke svému ženství.

Její vizí je, aby všechny ženy byly samy sebou, nebály se projevit svou ženskost a žily tak vědomě svůj život ve všech jeho aspektech.

Jakou ženu budete po přečtení vídat v zrcadle?

 • Ženu krásnou, plnou vědomí sebe sama, své hodnoty, vnitřní krásy a lásky.
 • Ženu, která se umí spojit se svou intuicí a hlubokou podstatou.
 • Ženu, která ví, že je v pořádku projevovat bezpečně a upřímně své emoce.
 • Ženu, která se na sebe směje do zrcadla, miluje své tělo a uctívá své ženství. ♥

I já jsem si myslela, že proto, abych byla oblíbená, musím být dokonalá, krásná, splňovat módní trendy, být tichá a hodná holka. Myslela jsem si, že je správné se usmívat, i když mě něco trápí, nebo se mi něco nelíbí. Myslela jsem si, že když budu všem okolo dávat lásku a úsměvy, budou respektovat můj osobní prostor. Myslela jsem si, že mě budou mít rádi, když pro ně budu dělat to, co chtějí. 

Byla to špatná cesta.

Nikdo mě nerespektoval, muži zacházeli za hranice mého osobního prostoru a pro ostatní jsem byla fajn kámoška ve chvílích, kdy se potřebovali vypovídat a hodit na někoho své problémy a negativizmus. 

Nyní je to jinak, naučila jsem se říkat „ne“ takovým způsobem, abych nikoho nezranila a zároveň dělala to, co cítím, že dělat chci. Opouštím staré vzorce a už se netlačím do módních trendů, abych byla "in", ale žiji autenticky svůj příběh, který mi doopravdy padne. Pro své okolí dělám jen to, co dělat chci a to s láskou a ochotou. Právě díky tomu, mi jsou za to vděční. Zároveň si umím říct o pomoc i já, pokud jí potřebuji. 

...Tuto cestu si můžete zvolit taky, je to jen na vás. Ráda budu vaší průvodkyní...

Mé sebe-vědomí bylo dříve na bodě mrazu a pojem sebeláska jsem v podstatě neznala. Pak jsem ale objevila "to", díky čemu jsem se stala sebe-vědomou ženou, o tom už ale uvnitř ebooku. :)

Slibuji, že už nebudete muset tápat po internetu a hledat „účinná řešení“, jak být sebe-vědomá žena. Vytvořila jsem pro vás ucelený návod, kde naleznete vše, co se sebevědomí týče. Není to totiž jen o teorii, ale vyžaduje to i spoustu krůčků v praxi, díky kterým se vaše sebevědomí upevní.

A já to takto vše připravila. Půjdeme společně, KROK ZA KROKEM všemi cvičeními, díky kterým najdete klid ve svém srdci a podstatu bytí. Moc mě těší, že mohu být vaší průvodkyní na cestě k láskyplnému životu. ♥

Bonusy - co ještě získáte zdarma k ebooku?

 • 1
  BONUS č. 1: Pracovní sešit v hodnotě 190,- Kč
  Získáte pracovní sešit, do kterého si budete zapisovat všechna cvičení, která jsou uvedená v ebooku.
 • 2
  BONUS č. 2: Check - list v hodnotě 130,- Kč
  Získáte kontrolní seznam, ve kterém budou vypsány všechny kroky, které budeme procházet v ebooku. Díky němu se budete lépe orientovat v textu a motivovat pro dokončení úkolů.
 • 3
  BONUS č. 3: Doživotní aktualizace ebooku v hodnotě 150,- Kč
  Může se stát, že v ebooku něco pozměním a vylepším. Garantuji Vám, že vždy když se tak stane, pošlu vám nejaktuálnější verzi.

Nadšené čtenářky ebooku?
Zde jsou :-)

Tento e-book mě nadchnul! Nejdříve jsem měla obavy, jestli se dozvím něco nového, když už se o sebe-vědomí nějakou dobu zajímám. Jak jsem ho četla, říkala jsem si: "Jé, to taky dělám. Hmmm, tohle je taky dobrý nápad. Na tohle jsem zapomněla. A tohle musím zkusit!" Se čtením mé nadšení stoupalo. :-) v eBooku je spousta praktických cvičení a je to průvodce psaný s láskou a srdcem. Doporučuji ho každé ženě, která chce v sobě probudit ženu s velkým Ž. :-)
Zuzana ŠmidrkalováKontaktní rodičovství. Srdcem k dětem www.zuzanasmidrkalova.cz
Jedinečný a přitom jednoduchý návod, jak v sobě probudit sebevědomí, přijmout do života sebelásku a krůček po krůčku nalézt svou podstatu bytí. Tento e-Book je určený pro každého, kdo se ráno probouzí vedle svého vnitřního pesimistického kritika, s pocitem strachu, beznaděje a zbytečnosti. Lenka vám skrze poutavé čtení a vlastní příběh ukáže cestu, jak potřebné a normální je mít ráda sama sebe bez pocitu provinění, jednat podle svých vnitřních hodnot, milovat svou tělesnou schránku a vtáhnout do života úspěch a kopu štěstí. Pokud se vám nelíbí to, jak je váš život doposud zformovaný, a toužíte po změně, dobrá zpráva je, že je to možné. Vydejte se krok za krokem vstříc sebe-vědomé ženě, která ve vás dřímá. Chcete-li cokoliv změnit, musíte nejprve změnit sama sebe! A obrovský kousek změny spočívá ve víře ve vlastní úspěch. Staňte se sebe-vědomou ženou plnou sebelásky a sebevíry.
Slávka Frančíková - FOODBLOGERKA
Lenko, děkuji moc za krásný e-book. Přečetla jsem ho jedním dechem, tak moc mě zaujal. Tento e-book by měla mít každá žena ve své virtuální knihovně jako povinnou četbu ;). Na jednom místě sepsáno mnoho informací, které mohou posunout ženy vpřed na jejich cestě. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že mi pomohl ujasnit si spoustu věcí a upozornil na věci, které jsem dělala špatně. Také jsem se svého času plácala v nejistotě, strachu, negativních emocích. Dělala jsem věci, které jsem nechtěla jen proto, že se to má. Je velice osvobozující, ujasnit si - kdo jsem a kam kráčím - a vyrazit na cestu. Lenky e-book je vlastně takovým "návodem" a pomocnou rukou na to, jak se stát sebe-vědomou ženou krok za krokem. Přeji hodně spokojených čtenářek a sebe-vědomých žen :-).
Michaela Holinská, www.michaelaholinska.czautorka stránek o kosmetice TianDe

...Život je mnohem jednodušší, když si dovolíte být ženou, jakou ve své podstatě už jste....

Cena tohoto ebooku je 450,- Kč. Díky informacím a technikám obsažených v tomto ebooku jsem i já začala žít život naplno a přestala jsem mít strach z odmítnutí. Zkrátka si užívám každého okamžiku, který mi život nabízí.

Být si natolik vědomá sama sebe, abych tohle všechno dokázala, nebylo vždy lehké, proto jsem vytvořila tento ebook se záměrem usnadnit vám tu vaší cestu. Do ebooku jsem napsala všechny poznatky ze své duchovní cesty. Vymačkala jsem ze sebe vše do poslední kapky. A řekla jsem "ANO, jdu s kůží na trh a vydávám ze sebe maximum."

Na druhou stranu vím, že každá máme svojí cestu a může se stát, že zjistíte, že tento ebook není zrovna to koření, které potřebujete. Proto umožňuji každé ženě, co si ebook zakoupí, do 30 dnů bez udání důvodů a otázek „proč“, vrácení peněz zpět. Záleží mi na vašem pocitu bezpečí.