Lenky příběh

Dnes žiji život plný lásky, vděčnosti a radosti. Trávím čas s lidmi, kteří mě inspirují a se kterými je mi dobře. Naplno si užívám svých koníčků, jako je ježdění na koních, jóga, čtení knih a procházky v lese. Jsem žena, která si je vědomá svých předností a hodnot, podle nichž také žije. 

Dříve jsem se ale takhle necítila, bývala jsem jiná...

Když se vrátím zpátky do roku 2010, můj život neměl žádný smysl. Nevěděla jsem, s čím začít. Bála jsem se odmítat požadavky a přání svého okolí, abych jim neublížila. Chtěla jsem být ta hodná holčička a zavděčit se. Bylo to ale na úkor mě. Mé sebevědomí bylo na bodě mrazu a sebelásku jsem považovala za sobeckost. Často jsem byla nemocná se záněty močového měchýře. Díky bolestem jsem se nesnášela a odmítala se jako žena. V té době pocity zoufalství a sebelítosti mi opravdu nebyly cizí.

Na jaře roku 2012 jsem si řekla „DOST“! Vstoupila jsem na cestu sebepoznání, hledala příčiny a hlavně způsoby, jak se z toho všeho dostat. Začala jsem pravidelně chodit na hodiny Hatha-yogy, na přednášky osobního rozvoje a další setkání pro ženy. Chtěla jsem se zbavit toho nepříjemného pocitu tam uvnitř, který říkal: "Nejsi dost dobrá".

Absolvovala jsem regresní terapii, kde jsem si prošla minulými životy a pochopila jsem, že je nejdůležitější převzít plnou zodpovědnost za to, co se mi děje a co cítím. A také odpouštět, být vděčná a milovat. A tak jsem odpustila všemu, co mi ublížilo, hlavně sama sobě a nárokům na sebe, své rodině a bolestem močového měchýře.

Nyní jsem vděčná a miluji svůj močový měchýř, byl to právě on, díky čemu jsem se rozhodla pro tuto cestu a změnu. Celou tu dobu byl mým pomocníkem a ukazatelem, že jsem ŽENA -  v pravém slova smyslu!

Nebyla to lehká cesta, ale byla zásadní pro můj nový život. Moc si toho všeho vážím, protože konečně žiji a cítím všeobjímající lásku. Díky lásce jsem svůj močový měchýř vyléčila a tak moudra, jak na to, předávám ženám na webu www.milujsvujmocak.cz 

Rozhodla jsem se sdílet zkušenosti ze své duchovní cesty s ostatními ženami, které stejně jako já před lety, řeší problém se SEBE-VĚDOMÍM a nalezením vnitřního a trvalého štěstí.

Ebook „SEBE-VĚDOMOU ŽENOU krok za krokem“ pomáhá ženám k sebe-vědomému a láskyplnému životu. Učí ženy cítit se dobře ve své kůži, jak si být vědomé svých hodnot a umět říci ne, bez pocitů viny. Můžeš být jednou z nich.

Smyslem a současně i mým posláním je probouzet v ženách jejich přirozenost, kreativitu, vědomí vnitřní krásy a sebelásku. Na mých přednáškách a setkáních vytváříme bezpečný, láskyplný a vědomý prostor, ve kterém se ženy mohou otevřít, sdílet, tančit, zpívat a být samy sebou. Používám techniky pro zklidnění těla a mysli, díky nimž se dostáváme na hlubší spojení se sebou sama. Přidej se k nám!