Lenky příběh

Dnes žiji život plný lásky, vděčnosti a radosti. Trávím čas s lidmi, kteří mě inspirují a se kterými je mi dobře. Naplno si užívám svých koníčků, jako je ježdění na koních, jóga, čtení knih a procházky v lese.
Jsem žena, která si je vědomá svých předností a hodnot, podle nichž také žije. 

Dříve jsem se ale takhle necítila, bývala jsem jiná...

Když se vrátím zpátky do roku 2010, můj život neměl žádný smysl. Nevěděla jsem, s čím začít. Bála jsem se odmítat požadavky a přání svého okolí, abych jim neublížila. Chtěla jsem být ta hodná holčička a zavděčit se. Bylo to ale na úkor mě. Mé sebevědomí bylo na bodě mrazu a sebelásku jsem považovala za sobeckost. Často jsem byla nemocná se záněty močového měchýře. Díky bolestem jsem se nesnášela a odmítala se jako žena. V té době pocity zoufalství a sebelítosti mi opravdu nebyly cizí.

Na jaře roku 2012 jsem si řekla „DOST“! Vstoupila jsem na cestu sebepoznání, hledala příčiny a hlavně způsoby, jak se z toho všeho dostat. Začala jsem pravidelně chodit na hodiny Hatha-yogy, na přednášky osobního rozvoje a další setkání pro ženy. Chtěla jsem se zbavit toho nepříjemného pocitu tam uvnitř, který říkal: "Nejsi dost dobrá".

Absolvovala jsem regresní terapii, kde jsem si prošla minulými životy a pochopila jsem, že je nejdůležitější převzít plnou zodpovědnost za to, co se mi děje a co cítím. A také odpouštět, být vděčná a milovat. A tak jsem odpustila všemu, co mi ublížilo, hlavně sama sobě a nárokům na sebe, své rodině a bolestem močového měchýře.

Nyní jsem vděčná a miluji svůj močový měchýř, byl to právě on, díky čemu jsem se rozhodla pro tuto cestu a změnu. Celou tu dobu byl mým pomocníkem a ukazatelem, že jsem ŽENA -  v pravém slova smyslu!

Nebyla to lehká cesta, ale byla zásadní pro můj nový život. Moc si toho všeho vážím, protože konečně žiji a cítím všeobjímající lásku. Díky lásce jsem svůj močový měchýř vyléčila a tak moudra, jak na to, předávám ženám na webu www.milujsvujmocak.cz 

Rozhodla jsem se sdílet zkušenosti ze své duchovní cesty s ostatními ženami, které stejně jako já před lety, řeší problém se SEBE-VĚDOMÍM a nalezením vnitřního a trvalého štěstí.

Ebook „SEBE-VĚDOMOU ŽENOU krok za krokem“ pomáhá ženám k sebe-vědomému a láskyplnému životu. Učí ženy cítit se dobře ve své kůži, jak si být vědomé svých hodnot a umět říci ne, bez pocitů viny. Můžeš být jednou z nich.

Smyslem a zároveň mým posláním je probouzet v ženách jejich přirozenost, vnitřní krásu a lásku k sobě samým. Na mých kurzech a školeních se vždy zaměřuji na převzetí zodpovědnosti za sebe samu, svou mysl a činy. To je to jediné, co můžeme ovlivnit. Používám techniky pro zklidnění těla a mysli. Mezi nejčastější patří řízené meditace, tvorba, tanec, přednášky a vzájemné sdílení příběhů jednotlivých žen. 

Stáhněte si zdarma ebook "6 kroků ke šťastné a naplněné ženě"

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@lenkahruskova.cz nebo volejte na tel. +420 724 222 380.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu a řeknu bližší informace.