Poslání ženy pro rok 2019

Svůj poslední článek publikovaný v tomto roce bych ráda věnovala tématu ženského poslání. Je to něco, s čím se sama zabývám už nějaký čas a současně to považuji za svůj životní styl. Věřím, že inspiruji i vás, milé ženy. 

POSLÁNÍ ŽENY

Poslání ženy je pro mě současně posláním ženské duše. Ženská duše je ve své podstatě velikým zdrojem lásky, inspirace, domova, hloubky, emocí, temnoty, čistoty, krásy, něžnosti a cítění.

Tyto všechny kvality, které jako ženy uvnitř sebe nosíme, je potřeba kultivovat a zaměřit se na ně. Dát jim pozornost. V dnešní uspěchané době se bohužel odvracíme od své přirozenosti a ženské podstaty, a spíše se snažíme zapadnout do evropského modulu „úspěšné a moderní ženy“, která vše stíhá, zařídí a ještě se u toho směje a  vypadá jako modelka.

Otázkou však zůstává, jak se v této pomyslné svěrací kazajce cítíme? Co to dělá s našim tělem? S našim zdravím?
S našimi vztahy? Se vztahem k sobě samé? A co to vlastně přinese v konečném důsledku nám, planetě, světu…?

Je dobré se někdy zastavit, vědomě zpomalit a na krátko se nadechnout a uvědomit si: „Kdo jsem já? Kde je to srdce, ta má podstata? Kam mě to táhne? Jaké je to mé poslání, které mám tady na Zemi skrze své tělo projevit a ukázat? Kam chci opravdu směřovat? Co je to mé?“

Tyto otázky si můžete položit a odpovědi možná přijdou hned, možná taky ne… Možná k nim ještě potřebujete dozrát. Dejte si na čas, buďte trpělivá, ale nenechávejte to bez pozornosti. Věnujte se dál kultivaci lásky, radosti a plnosti žití života. Stále se dál učte, rozvíjejte se, laďte se na své tělo a svou ženskou duši, ať už k tomu patří cokoliv.

NÁSLEDUJ SVÉ SRDCE

Následovat své srdce a svůj vnitřní hlas je právě to, co vnímám jako to nejsilnější a nejzákladnější poslání. Žena je prostorem, ve kterém se ostatní mohou rozplývat. Žena je prostorem, kam ostatní chodí pro pochopení, lásku, soucit, podporu, péči a výživu. Toto dopřávejte především sobě, ale také ženám ve svém okolí a i svým úžasným mužům a dětem.

Ne nadarmo se říká, že dáte ženě dům a ona vám z něj udělá domov, dáte ženě potraviny a ona z nich udělá výborné jídlo :-)“

Když budete fungovat na principu následování svého srdce a především konání v souladu se sebou, přijde odměna v podobě lásky, vnitřní naplněnosti a nadhledu. Budete se cítit dobře sama v sobě a tím tuto esenci zářit do světa kolem vás a naplňovat tak ženské poslání.

Ženské poslání, dlé mého vnímání, spočívá zejména v šíření lásky, poskytování výživy a péče, vytváření míru, čistoty, vzájemném spojování a propojování rodin, přátel a žen, předávání zkušenností a mouder z ženského světa tajů a mystérií. 

A co rok 2019 Lenky Hruškové?

O tom někdy příště, třeba v dalším článku… 🙂

Ale přeci jen ještě jednu pozvánku pro vás mám, a to je víkendové setkání pro ženy s názvem Rituál nové začátky a naplněné sny. Bude se konat 4.-5. ledna 2019 v prostorách Hájenky Hraběte Buqouye. V programu bude ukončení starého roku 2018 skze rituál, meditace, vytváření nástěnkdy vizí, sdílení v kruhu a mnoho dalšího. Více info o setkání si můžete přešíst zde.

Posílám Vám virtuální květinu jako poděkování za vaši důvěru a přízeň v tomto roce.

Tímto se s Vámi v roce 2018 loučím a přeji všem ženám dny toho příštího roku naplněné vlastním posláním, láskou, moudrostí, pokorou a vnitřním klidem.


S láskou a úctou,

Lenka Hrušková
Lenka Hrušková
Mou vášní je ukazovat ženám cestu, jak být sebe-vědomé a mít svou mysl plně pod kontrolou. Věřím, že zvládnutí vlastních myšlenek je cestou ke svobodnému a láskyplnému životu! Autorka E-booku "SEBE-VĚDOMOU ŽENOU krok za krokem.">> Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře