Duše mi šeptá…

Duše mi šeptá..

„Jsem tu stále pro tebe. Jsem veliké, zlaté a zářivé vejce, které máš stále u sebe. Jen jej někdy nevidíš, protože je zahaleno tvou podrážděností a stěžováním si. Já tě ale i přesto miluji, protože vím, že děláš to nejlepší, co v danou chvíli dokážeš.

Věřím tobě, a ty věř zase mě. Buď vděčná za to, co je teď. Jedině tím, že uvidíš požehnaní tady a teď, ti bude dáno v budoucnosti. A pokud tě něco trápí a nevíš si rady, jsou tu okolo tebe lidé, kteří tě milují, tak je požádej o pomoc. Nemusíš vše zvládnout sama.
S nekonečnou láskou, tvá duše.“

Tady je video, kde mám zaznamenaný svůj prožitek po meditaci Setkání se strachem. Pokud teď nemůžete video poslouchat, tak jsem myslela i na vás. Viz níže je téměř celé mé povídání přepsané.

PŘEPSANÝ TEXT Z VIDEA:

„Zdravím vás při pondělním večeru. Chtěla bych s vámi teď posdílet takovou mojí zkušenost, nebo i prožitek. Poslední dobou, vlastně od zakončení kurzu Celostních smyslných masáží u Denisy a Richarda se stala spousta věcí. Já jsem na kurzu zažila něco, co jsem do té doby nikdy nezažila. Cítila jsem neuvěřitelnou svobodu svojí duše. Měla jsem pocit, že mám křídla a můžu kdykoliv vzlítnout. A že není nic na světě, na čem bych byla závislá. To bylo něco neuvěřitelnýho a dávalo mi to pocit „WOW, tohle chci zažívat, to je úžasný“.

Pak jsem se vrátila domů, do takové té „reality“ a přesně, jak nám to na kurzu říkali Denisa s Richardem, tak se teprve začaly dít proměny. Hodně to ukazovalo mé partnerství a současně se i u mně děly osobní proměny. Po celý půl rok po absolvování kurzu se mi život měnil. Měnil se v pozitivním slova smyslu a stále mě posouvá dál.

Ale když se něco transformuje, tak to taky znamená, že se otevírají staré rány a bolesti a nemusí se to dít jen na kurzu, ale hlavně to pak přichází ve chvílích, kdy jste doma. Ve chvíli, kdy začnete integrovat ty změny, který jste se naučily a dávají vám smysl… Potom se teprve začne ukazovat, co všechno v nás bytostech je za bolesti, za zranění, za různé vzorce, které nás ovládají a za strachy.

Já jsem na facebooku sdílela příspěvek, že jsem si vytáhla dvě karty. A neberu to tak, že věští můj osud, ale spíš tak, že jsou to moje kartičky na uvědomění si věcí v mém životě. Vytáhla jsem si kartu Řekni si o pomoc a Všímej si požehnání. Já právě hodně vnitřně cítím, že rok 2018 bude u mě o vděčnosti a o tom být šťastná za to, co je tady a teď. A nechtít furt něco dalšího, jak u mě bývá zvykem.

Jsem velmi kreativní člověk, mám hodně vizí a plánů do budoucna se svým podnikáním. Ale vím, že na to ještě není ten správný čas. Můj čas je nyní o tom, abych byla vděčná za to, co je teď a abych věřila, že vše přijde ve správný čas.

Uvědomuju si, že mám krásný život. A je to o tom, že člověk buďto vidí ty krásný věci a nebo ty věci, co nejsou úplně ideální. Ale to je naše volba, a já jsem byla dlouho ve fázi, kdy jsem volila ty škaredý věci. A moje duše začala volat o pomoc.

Minulý pátek jsme měla setkání se ženami, kde jsme se setkávaly v kruhu. Tančily jsme se záměrem setkat se se svou duší a napojit se na ní. A i přesto, že jsem tuto akci vedla, u mě taky proběhla transformace, nějaké uvědomění.

Moje duše mě oslovila a začala se mnou komunikovat. Já jsem se na ní napojila, snažila jsem se jí naslouchat. A to, co mi pověděla je k přečtení viz nahoře.

A další věc, se kterou se teď potýkám, je strach. Toto téma jsme zase měly na přednášce v KapCafé v Kaplici. Ženy si prošly meditací Setkání se strachem od Lucie Kolaříkové. Reakce byly super. A já sama jsem si tuto meditaci prošla až dnes. Do té doby, na to zkrátka nebyl ten správný čas.

A jak říkal nějaký moudrý učitel: „Každý, kdo něco předává, tak to vytváří hlavně pro sebe.“ A já to cítím stejně. Tančení, kde jsme se setkávaly s duší a přednáška na téma strachu? Obojí přímo pro mě! 🙂

Při mé meditaci se mi strach transformoval do obrovského anděla, kterého právě mám i na té kartičce, kterou jsem si ten den ráno vytáhla, takže jsem si uvědomila, že můj strach je současně mým ochráncem. Byla to krásná meditace
a já se po ní cítím neuvěřitelně vděčná za to, že jsem na této Zemi.

Po jejím skončení  jsem si chtěla pustit nějakou píseň a tak jsem koukla na Youtube. Vyběhla mi tam píseň „A new day has come“ od Celin Dion. Pustila jsem si jí na plný pecky a každou buňkou jsem si prožila slova písně ve svém těle. Zpívá se tam, že se mě dotkl anděl s láskou a potom tam také zpívá, že přišel nový den, a já to beru jako symboliku toho nového období. Mého období radosti a vnitřní spokojenosti, která mi teď v posledních dnech chyběla.

(Celé znění příběhu, naleznete ve videu.)

Jsem vděčná za to, že to s vámi mohu sdílet,

Děkuji,
S láskou,
Lenka

Také autorka ebooku „Sebe-vědomou ženou krok za krokem“„Jak se navždy zbavit chronických bolestí močového měchýře“

Lenka Hrušková
Lenka Hrušková
Mou vášní je ukazovat ženám cestu, jak být sebe-vědomé a mít svou mysl plně pod kontrolou. Věřím, že zvládnutí vlastních myšlenek je cestou ke svobodnému a láskyplnému životu! Autorka E-booku "SEBE-VĚDOMOU ŽENOU krok za krokem.">> Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře