CD: MEDITAČNÍ NAHRÁVKY

"Meditací ke klidu mysli i duše"

Setkáváte se každý den se stresem a napětím? Hledáte možnosti, jak vypnout ten nejvíce hlučný nástroj, kterým je vaše mysl?

CD: Meditační nahrávky jsou pomocníkem na cestě
k vnitřnímu klidu a pomyslnému zastavení kolotoče mysli.

Cena CD: Meditační nahrávky je: 119,- Kč

Uvnitř CD: Meditační nahrávky "Meditací ke klidu mysli a duše" objevíte a naučíte se:

  • Jak přijmout a milovat své tělo bez výjimek
  • jak odpustit, pro svou vnitřní úlevu
  • jak vyléčit vaše vnitřní dítě, které touží po bezpodmínečné lásce
  • Jak zklidnit svou mysl a naplno prožívat přítomný okamžik

KDO JE AUTORKA MEDITACÍ LENKA HRUŠKOVÁ?

Lenka Hrušková je koučka v oblasti duchovního rozvoje a expertka na sebe-vědomí. Inspiruje ženy
k vědomému životu a její vášní je odkrývat jejich přirozenost
a sebelásku. Je také autorkou ebooku "SEBE-VĚDOMOU ŽENOU krok za krokem". 

Její vizí je, aby všechny ženy uměly být samy sebou, nebály se projevit svou ženskost a žily tak vědomě svůj život ve všech jeho oblastech.

V CD naleznete:

  • Jak s nahrávkami pracovat
  • 30. min Nahrávka - "Léčení vnitřního dítěte"
  • 30. min Nahrávka - "Odpuštění"
  • 30. min Nahrávka - "Miluj své tělo"

V CD nahrávce meditací vás krok za krokem povedu přes uvědomění vašeho fyzického těla, váš dech, vaší mysl, až na jemnější úroveň vnímání - relaxace, potažmo meditace. Budete relaxovat a vizualizovat (představovat si). A tím léčit jednotlivé oblasti života.

 

Jak se meditace líbí ostatním?

"Lenku znám přibližně rok a při setkání a popovídání s ní je mi vždy příjemně. Cítím z ní klid a pohodu, kterou přenáší i na mě. Vím, že mě může pomoci poznat samu sebe a pochopit, proč se mi v životě určité věcí dějí a pochopit je. Každá z nás si přeje a zaslouží být sama se sebou spokojená a mít se ráda."
Iveta Bazsóúčetní
S Lenkou se sekáváme každý čtvrtek v rámci ženských kruhů. Lenka je o generaci mladší než já a přesto má nadhled, který lidé v jejím věku nemají. Líbí se mi, že se na kruzích vzájemně setkáváme a inspirujeme se. Pod Lenky vedením si sdělujeme, co se nám za uplynulý týden povedlo. Na hodinách se učíme napojovat na svou vnitřní intuici a používáme k tomu techniky, které jsou pro ženy zcela přirozené. Myslím si, že má ženám kolem sebe co předat. Věřím, že pomůže formou e-booku i vám. :)
Soňa Kozovásortimentářka

Nechte se unášet proudem přítomného okamžiku a žijte tak naplno svůj život!

...Úlevu, kterou meditace přináší se nedá popsat. Pokud se učíte zbavovat starých a negativních vzorců, které vás brzdí, odmítáte své tělo, pak právě pro vás jsou tyto nahrávky určené. Je to pocit, kdy víte, že je tu něco co nás přesahuje, nějaká vyšší inteligence, která vše řídí. Nechte jí, ať vás vede. Nechte své tělo a mysl odpočívat a vězte, že zvládnete celý den s úsměvem, láskou a budete mít více energie :-) ...

Cena CD je 119,- Kč. Díky nahrávkám obsažených v tomto CD naleznete vnitřní klid a rovnováhu. Odpustíte všemu, co vás nyní brzdí pro plné prožívání přítomnosti, naleznete a napojíte se na svůj zdroj lásky.

Díky relaxacím a meditacím jsem i já začala žít život naplno a přestala jsem se stresovat. Dokáži si užívat naplno přítomného okamžiku bez toho, že by mou mysl zaplňovaly bezvýznamné myšlenky na minulost či budoucnost.

Dojít do této fáze mě stálo čas a úsilí. Ale stojí to za to! Chci vám nyní být prostředníkem k objevení svého pravého, vnitřního JÁ. Chci Vám usnadnit tu vaší cestu. Meditujte, milujte se a žijte naplno! ♥

Teď už jen objednat. :-)