MEDITAČNÍ NAHRÁVKA

 Léčení vnitřního dítěte

  • Stává se vám, že se ve vašem životě objevují nekontrolovatelné stavy, jako je smutek, pláč, zlost, agrese, žárlivost a vy nevíte odkud to přichází?
  • Jsou ve vašem životě situace, kdy se chováte iracionálně a vy nevíte proč?
  • Máte na své dětství bolestivé vzpomínky a vnitřně cítíte, že vám chyběla bezpodmínečná láska a láskyplný dotek od maminky či tatínka?

Pak je čas podívat se na váš vztah s vnitřním dítětem. Vnitřní dítě je jemná část v nás, která vychází právě z našeho dětství. Všechny bolesti a zranění, která se nevyléčila a také vzorce, které nám byly vtloukány do hlavy, si přinášíme do dospělosti. A spolu s tím i do našich vztahů, a to především do vztahu k sobě samé a také k druhým lidem.

Cena meditační nahrávky je: 119,- Kč

JAKÉ POCITY A KVALITY MI MEDITACE PŘINESE DO ŽIVOTA?

Bezpodmínečnou lásku

Bezpečí a ochranu

Svobodu a uvolnění

Hravost a radost ze života

Přijetí sebe sama

Křehkost a jemnost

MEDITAČNÍ NAHRÁVKU PRO TEBE VYTVROŘILA...

Meditační nahrávku pro Tebe vytvořila Lenka Hrušková. Lenka podporuje ženy na cestě k sebe-vědomému životu a je její velikou vášní předávat skrze svůj příjemný hlas nové vědění o vnitřním světě.

>>VÍCE O NÍ SI MŮŽEŠ PŘEČÍST ZDE<< 

Nahrávka je dlouhá necelých 25 minut a provede tě přes uvolnění těla až k setkání s tvým vnitřním dítětem. Je proložená jemnou relaxační hudbou a zve tě k prociťování a vizualizaci. Dala jsem do ní kus sebe, tak věřím, že se Ti bude líbít!

CO NA MEDITACI ŘÍKAJÍ OSTATNÍ ŽENY?

Leničko, tak jsem se konečně dostala k tvé nahrávce. A děkuji ti za ní. Bylo to pro mě velice silné. Hlavně 13té narozeniny, kdy se slavilo mé ženství 🙂 byl to úžasný zážitek. Tak moc mě to naplnilo láskou a pocitem štěstí 🙂 Děkuji Ti.
Sandra

Vyléči své vnitřní dítě a zažij znovu pocit vnitřní radosti
a svobody!

Úlevu a pocity, které tato meditace přináší se nedá popsat slovy. To musíš prostě zažít.

Také jsem dříve měla různé emoční stavy, u kterých jsem nedokázala zjistit, odkud přichází a proč. Často jsem žárlila; soutěžila; byla smutná; chtěla se zavděčit....

Byl to "syndrom nevyléčeného vnitřního dítěte". Pokud i ty zažíváš ve svých vztazích něco podobného, pak je tato meditační nahrávka přímo pro tebe. 

Bude možná jedním ze střípků z celé tvé životní mozaiky. A tak Ti přeji, ať si jí užiješ a ať plní své poslání. Jdi do ní naplno se všemi emocemi, které budou přicházet a dovol si rozpustit obaly smutku a zranění, které tam teď možná ještě máš.

Cena meditační nahrávky je 119,- Kč. Díky ní budeš mít kamarádský vztah se svým vnitřním dítětem a budeš cítit a žít pocity bezpečí, dostatku a bezpodmínečné lásky.