Lenky poslání

Vaše průvodkyně ke šťastnému a naplněnému životu. 

Autorka

knihy Sebe-vědomou ženou krok za krokem, řízené meditace Léčení vnitřního dítěte.

Lektorka

přednášející o ženských a křehkých tématech.

Pořadatelka

ženských kruhů, intuitivních tanců a víkendových setkání pro ženy.

Mou velikou vášní je ukazovat ženám cestu, jak skrze sebelásku a projevování kreativity žít šťastný a naplněný život. Věřím tomu, že ve chvíli, kdy se žena přijme a současně tvoří ze svého srdce, pak její život opravdu stojí za to!

Podporuji ženy, protože v tom vidím obrovský smysl. Ženy jsou nositelky lásky, pravdy a také péče. Péče nejen o sebe, ale také o své děti, vztahy a planetu. Naše kvality jako je jemnost, láska, péče, intuice, kreativita, vyšší perspektiva a krása, to jsou nepřekonatelné věci. A přesně ty chci v ženách probouzet.

Díky svému chronickému onemocnění jsem objevila své poslání.

Když se vrátím zpátky do roku 2010, měla jsem pocit, že můj život nemá žádný smysl. Měla jsem strach odmítnout uspokojit přání svého okolí, abych jim neublížila. Chtěla jsem být ta "hodná holčička" a všem se zavděčit.

Mé sebevědomí bylo na bodě mrazu a sebelásku jsem považovala za sobeckost. V té době jsem začala trpět na chronické bez-bakteriální záněty močového měchýře. Díky bolestem jsem nesnášela svůj život a byla jsem zoufalá a sebelítostivá.

Na jaře roku 2012 jsem si řekla "Dost!".

Vstoupila jsem na cestu sebepoznání, hledala příčiny a hlavně způsoby, jak se z toho všeho dostat. Začala jsem pravidelně chodit na hodiny Hatha-yogy, na přednášky osobního rozvoje a další setkání pro ženy. Chtěla jsem se zbavit své nemoci a také toho nepříjemného pocitu tam uvnitř, který říkal: "Nejsi dost dobrá".

Absolvovala jsem spoustu kurzů a pochopila jsem, že je velmi důležité převzít zodpovědnost za to, co se mi děje a co cítím. A také odpouštět, být vděčná a milovat. A tak jsem odpustila všemu, co mi ublížilo, hlavně sama sobě a nárokům na sebe, své rodině a bolestem močového měchýře.

Nyní jsem vděčná a raduji se ze života.

Jsem vděčná za svůj močový měchýř, byl to právě on, díky čemu jsem se rozhodla pro tuto cestu a změnu. Celou tu dobu byl mým pomocníkem a ukazatelem, že jsem ŽENA -  v pravém slova smyslu!

  • Nebyla to lehká cesta, ale byla zásadní pro můj nový život. Moc si toho všeho vážím, protože konečně žiji a cítím všeobjímající lásku. Díky lásce jsem svůj močový měchýř vyléčila a tak moudra, jak na to, předávám ženám na webu www.milujsvujmocak.cz 
  • Rozhodla jsem se sdílet zkušenosti ze své duchovní cesty s ostatními ženami, které stejně jako já před lety, řeší problém se SEBE-VĚDOMÍM a hledají vnitřní klid a trvalé štěstí.
  • Ebook „SEBE-VĚDOMOU ŽENOU krok za krokem“ pomáhá ženám k sebe-vědomému a láskyplnému životu. Učí ženy cítit se dobře ve své kůži, jak být sebe-vědomé a umět říci ne, bez pocitů viny.