Setkání v ženském kruhu

MILÁ ŽENO,

zvu Tě na setkání v ženském kruhu, která se konají se záměrem podpořit "sesterství", otevřenost, a spojení se svým vnitřním světem. Ženy se na setkáních učí zklidňovat svou mysl skrze vnímání pohybu a dechu. Napojují se na svou vnitřní intuici a projevují svou ženskou křehkost a zároveň i divokost. Zkrátka jsou samy sebou, líbí se jim to a mají se rády se vším všudy.

Učí se vědomě vnímat své tělo a hlubší podstatu bytí skrze relaxace a meditace, kde se spojují se svým srdcem a uzdravují tak své tělo i ducha.

"Největším pokladem je naše mysl. Pokud se s ní naučíme vědomě pracovat, tak nám pomáhá a vyživuje nás."

Na setkáních propojuji moderní techniky osobního rozvoje s rituály sebelásky, které jsou pro ženy přirozené a cítí se díky tomu uvolněně.

CO DĚLÁME?  Řízené meditace, relaxace, zpěv manter, kresbu, ženské rituály a klidné cvičení vycházející z východní filozofie. Tohle vše nám pomáhá na cestě k sebepoznání a uvolnění těla i mysli. Dostáváme se tak na vyšší napojení se svou duší."

Těším se na společné setkání
- S láskou a úctou, Lenka ♥

BLIŽŠÍ INFO K SETKÁNÍ 

Další termín zatím není stanoven.

V Gymnáziu Kaplice, Linecká 368, 382 41 Kaplice 

PROGRAM:

Jak to u nás vypadá?

Jak se líbí ženám na setkáních?

S Lenkou se sekáváme každý čtvrtek v rámci ženských kruhů. Lenka je o generaci mladší než já a přesto má nadhled, který lidé v jejím věku nemají. Líbí se mi, že se na kruzích vzájemně setkáváme a inspirujeme se. Pod Lenky vedením si sdělujeme, co se nám za uplynulý týden povedlo. Na hodinách se učíme napojovat na svou vnitřní intuici a používáme k tomu techniky, které jsou pro ženy zcela přirozené. Myslím si, že má ženám kolem sebe co předat. Věřím, že pomůže a ukáže cestu i Vám. :)
Soňa Kozovásortimentářka
Lenku znám přibližně rok a při setkání a popovídání s ní je mi vždy příjemně. Cítím z ní klid a pohodu, kterou přenáší i na mě. Vím, že mě může pomoci poznat samu sebe a pochopit, proč se mi v životě určité věcí dějí a pochopit je. Každá z nás si přeje a zaslouží být sama se sebou spokojená a mít se ráda.
Iveta Bazsóúčetní

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@lenkahruskova.cz nebo volejte na tel. +420 724 222 380.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu a řeknu bližší informace.