Vítám Vás na mém blogu

Vítám Vás na mém blogu!

Zdravím všechny čtenáře, kteří navštívili tento web.

Mé jméno je Lenka Hrušková a budu Vaším průvodcem na cestě ke šťastnému a láskyplnému životu.

Důvod, proč tento blog vznikl je, že chci s ostatními ženami sdílet své nadšení pro šíření sebelásky, kreativity a ukázat vám tak cestu k duchovnímu životu.

Já sama jsem si prošla touto cestou a stále v ní pokračuji. Je to neustálý proces růstu. Proto většina informací proudí z mých zkušeností, ze seminářů a kurzů, kterými jsem prošla a také z četby.

Mými oblíbenými učiteli jsou: Eduard Tomáš, Jaroslav Dušek aj.

Články Vám budu psát dvakrát do měsíce, vždy ve středu. 🙂

Najdete zde tipy a rady, jak:

  1. žít šťastný život
  2. mít láskyplné vztahy
  3. mít pozitivní přístup k životu
  4. nalézt duševní pohodu
  5. využít vnitřní potenciál
  6. nastavit žebříček vnitřních hodnot
  7. pěstovat sebe-vědomí a sebelásku.

Dát se na dráhu duchovního života je prvním krokem ke šťastnému životu. Důležité je, být sama sebou a projevovat kreativitu.

Cílem a smyslem celého mého tvoření je vytvořit prostředí pro ženy a dívky, kde se mohou učit svobodnému životu, který je založen na lásce a pravdě. Učit ženy být se sebou spokojené a umět si vytvořit přirozenou autoritu. Povedu vás po cestě k relaxaci a vnitřnímu zklidnění.

Ať se vám vše daří! 🙂

Lenka Hrušková
Lenka Hrušková
Mou vášní je ukazovat ženám cestu, jak být sebe-vědomé a mít svou mysl plně pod kontrolou. Věřím, že zvládnutí vlastních myšlenek je cestou ke svobodnému a láskyplnému životu! Autorka E-booku "SEBE-VĚDOMOU ŽENOU krok za krokem.">> Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře