Ahoj krásko, vítej na stránce s překvapením!

"Přečetla jsi ebook, který byl o chronických zánětech močového měchýře. A teď možná přišel čas podívat se víc do hloubky tvé duše.

Protože...

Cítíš, že tvá intuice není dostatečně silná?

Zažíváš často strach, vztek, lítost a nevíš, jak z toho ven?

Chceš naplno přijmout své ženství a žít ze svého nitra to, kým doopravdy jsi?"

 

Pak čti dál...

Já jsem dřív taky zažívala pocity sebelítosti, strachu a nenávisti. Rozhodně jsem se neměla ráda. Nelíbilo se mi moje tělo, nesnášela jsem bolesti močáku, byla jsem zoufalá z toho, že se přejídám čokoládou a že nedělám věci podle sebe, a tak jak mi radí mé srdce. Nedokázala jsem to vnímat.

Naštěstí jsem na své cestě zjistila, že to může být i jinak. Že i přesto všechno se můžu mít ráda. Zjistila jsem,  že nenávistí a naštvaností se moje bolesti nezmírní, a tak jsem začala pracovat na sebelásce a na tom, jak přemýšlím a  jak vnímám své tělo. Uvědomila jsem si, že jen já jsem tvůrkyní svého života. Jsou to mé myšlenky a mé pocity. A proto o ně musím vědomě pečovat.

Pokud je to i tvůj případ a chceš se na své cestě posunout dál, tak prozkoumej, co všechno ti ebook může přinést.

Říkáte si, jaké že je to překvapení? Není to samotný ebook, ale jeho cena. Protože pocit, že se mám ráda, že znám své kvality a smysl svého života vám přeji z celého svého srdce. Proto vám daruji slevu na ebook ve výši 50%.

Místo běžných 450,- Kč máš možnost ebook objednat pouze za cenu 225,- Kč.

ZDE JSOU REFERENCE ŽEN, KTERÉ JIŽ EBOOK ČETLY

Tento e-book mě nadchnul! Nejdříve jsem měla obavy, jestli se dozvím něco nového, když už se o sebe-vědomí nějakou dobu zajímám. Jak jsem ho četla, říkala jsem si: "Jé, to taky dělám. Hmmm, tohle je taky dobrý nápad. Na tohle jsem zapomněla. A tohle musím zkusit!" Se čtením mé nadšení stoupalo. :-) v eBooku je spousta praktických cvičení a je to průvodce psaný s láskou a srdcem. Doporučuji ho každé ženě, která chce v sobě probudit ženu s velkým Ž. :-)
Zuzana ŠmidrkalováKontaktní rodičovství. Srdcem k dětem www.zuzanasmidrkalova.cz
Jedinečný a přitom jednoduchý návod, jak v sobě probudit sebevědomí, přijmout do života sebelásku a krůček po krůčku nalézt svou podstatu bytí. Tento e-Book je určený pro každého, kdo se ráno probouzí vedle svého vnitřního pesimistického kritika, s pocitem strachu, beznaděje a zbytečnosti. Lenka vám skrze poutavé čtení a vlastní příběh ukáže cestu, jak potřebné a normální je mít ráda sama sebe bez pocitu provinění, jednat podle svých vnitřních hodnot, milovat svou tělesnou schránku a vtáhnout do života úspěch a kopu štěstí. Pokud se vám nelíbí to, jak je váš život doposud zformovaný, a toužíte po změně, dobrá zpráva je, že je to možné. Vydejte se krok za krokem vstříc sebe-vědomé ženě, která ve vás dřímá. Chcete-li cokoliv změnit, musíte nejprve změnit sama sebe! A obrovský kousek změny spočívá ve víře ve vlastní úspěch. Staňte se sebe-vědomou ženou plnou sebelásky a sebevíry.
Slávka Frančíková - FOODBLOGERKAautorka „SMOOTHIE eBooku aneb cesty k radosti a spokojenému životu“, majitelka blogu www.cyklickysvet.cz

Co tě v eBooku čeká?

 

 • co je sebe-vědomí a jak se stát ženou, která si věří 
 • jak si stanovit životní hodnoty a nebát se podle nich žít
 • jak objevit svůj smysl života a cítit se v co nejvíce chvílích spokojeně
 • jak zklidnit svou mysl a vnímat lásku v každém okamžiku života

Jakou ženu budeš po přečtení vídat
v zrcadle?

 • krásnou, plnou vědomí sebe sama, své hodnoty, vnitřní krásy a lásky
 • ženu, která se umí spojit se svou hlubokou podstatou a intuicí
 • ženu, která ví a zná techniky, jak zvládat své emoce a nebojí se je upřímně projevit
 • ženu, která se na sebe směje do zrcadla a cítí, že miluje sebe a také vše kolem 

Vyplněním objednávky a zaplacením částky 225,- Kč získáš e-book, který rozzáří lásku ve tvém srdci. A k tomu všemu skvělé bonusy v hodnotě 470,- Kč.

 • E-book "Sebe-vědomou ženou krok za krokem"  v hodnotě 390 Kč
 • Bonus #1 Pracovní sešit krok za krokem k mému ženství v hodnotě 190 Kč dostáváte ZDARMA
 • Bonus #2 Osobní check list, abyste na nic nezapomněli. V hodnotě 130 Kč a také pro vás ZDARMA
 • Bonus #3  Doživotní aktualizace E-booku v hodnotě 150 Kč ZDARMA

TAK DO TOHO JDU!

Potřebujete poradit s objednávkou? Napište mi na email: info@lenkahruskova.cz

Ráda vám pomohu a poradím.