Lenky poslání

Úvodní

"Sílu kráčet vpřed. mi dává život. co proudí ve mne" 

Jógová lektorka

Vedu lekce Hatha jógy zaměřené na stabilitu těla, ztišení mysli a nalezení vnitřní harmonie.

Pořadatelka

ženských kruhů, meditací, intuitivních tanců a víkendových setkání pro ženy.

Autorka

knihy Sebe-vědomou ženou krok za krokem, řízené meditace Léčení vnitřního dítěte.

Mou velikou vášní je ukazovat ženám cestu, jak skrze sebelásku a projevování kreativity žít šťastný a naplněný život. Věřím tomu, že ve chvíli, kdy se žena přijme a současně tvoří ze svého srdce, pak její život opravdu stojí za to!

Podporuji ženy, protože v tom vidím obrovský smysl. Ženy jsou nositelky lásky, moudrosti a také péče. Péče o sebe, o své blízké, o své muže, děti a také planetu.

Kvality jako jemnost, láska, péče, intuice, kreativita, vyšší perspektiva a krása, to jsou nepřekonatelné věci. A přesně ty chci v ženách podporovat.

Díky svému chronickému onemocnění jsem objevila cestu ke své vnitřní síle

Když se vrátím zpátky do roku 2010, měla jsem pocit, že můj život nemá žádný smysl. Trpěla jsem na chronické onemocnění močového měchýře a bolest byla každodenní součástí mého života.

Tak moc jsem si přála žít JINÝ život.  Jiný, než byl. Chtěla jsem jiné vztahy, jinou práci, jiné tělo, jiné zdraví, jiné podmínky. Nesnášela jsem svůj život a dlouho se jen litovala a jen těžko  v sobě hledala sílu a především oporu.

Na jaře roku 2012 jsem si řekla "Dost!"

Vstoupila jsem na cestu sebepoznání, hledala příčiny a hlavně způsoby, jak se vyléčit.

Začala jsem pravidelně chodit na hodiny Hatha-yogy, na přednášky, číst knihy, zajímat se o stravu a všechny ty "ezo věci". :)

Mé poznání a veliký posun přišel ve chvíli, kdy jsem začala přebírat zodpovědnost za vše, co se děje v mém živoě a také v mém vnitřním světě.

Dnes jsem za tuto náročnou cestu vděčná a raduji se ze života, co to jde!

Jsem vděčná za svou životní cestu, ačkoliv byly chvíle, kdy jsem se našla ležet na samotném dně, ale čím bylo hlubší, tím větší odraz a růst vzhůru. Díky těm všem náročným chvílím, jsem se rozhodla pro tuto cestu a změnu. Bolesti byly celou dobu mým pomocníkem v objevení své síly a radosti.

  • Díky této cestě jsem vyléčila svůj močový měchýř, a tak moudra, jak na to, předávám ženám na webu www.milujsvujmocak.cz 
  • Rozhodla jsem se sdílet zkušenosti ze své životní cesty s ostatními ženami, které stejně jako já před lety, řeší problém se SEBE-VĚDOMÍM a hledají vnitřní klid a trvalé štěstí.
  • Ebook „SEBE-VĚDOMOU ŽENOU krok za krokem“ pomáhá ženám k sebe-vědomému a láskyplnému životu. Učí ženy cítit se dobře ve své kůži, jak být sebe-vědomé a umět říci ne, bez pocitů viny. 
  • Staň se jednou z nich! ❤