Když vám 10 dní změní život

Když jsem se hlásila na kurz Celostních smyslných masáží u Denisy a Richarda, pořádně jsem nevěděla, co všechno mě čeká. Ale věděla jsem, že přesně těchto 10 dní potřebuji na své cestě prožít.
Jak pro svůj osobní rozvoj, tak i rozvoj svého podnikání.

„Sedím doma na posteli a natěšeně si čtu program. …Vaginální mapování, rituály, masáže… No to je pecka. Pak čtu anální mapování a masáž penisu, tyhle dvě odrážky tak trošku přehlížím. 😀

Čas odjezdu je tady!

Přijíždím na Váňův statek v Dubovicích. Je tu krásně. Hned před statkem jsou dva rybníky, bazén, v blízkosti krásný les a hlavně klid, který věřím ocením, abych znovu načerpala energii.“

V průběhu kurzu se mi otevírají staré, nevyléčené rány, aniž bych tomu dávala cílenou pozornost. Přichází to zkrátka samo a tak trochu tím vším proplouvám, jako by nic. Měla jsem někdy slabší chvilky, kdy jsem chtěla utéct, a tak jsem chodila do lesa. Dobíjela baterky a dýchala čerstvý lesní vzduch.

Teď zpětně jsem za všechny zkušenosti moc vděčná a neměnila bych nic z toho, co se na kurzu odehrálo. Byla to všechno jedna velká jízda a naopak mi to přišlo neuvěřitelně přirozené a krásné.

Richard se staral o super hudbu, která prolínala celých 10 dní. Každé ráno jsme začínali tancem, vnímáním těla a dechu. Doteď si hudbu s láskou pouštím a vracím se zpátky do té úžasné energie, která na kurzu sršela z každé bytosti.

Nevěřila jsem, že se za 10 dní může člověku natolik změnit život. Jak ten uvnitř, tak i venku. Nevěřila jsem, že za tak krátkou dobu se mohou změnit návyky prorostlé jako kořeny do jádra země.

V tomto článku bych s vámi ráda sdílela hlavně to, jaké pocity jsem prožívala a jaké prostředí nám Deniska a Richard (plus ostatní úžasní asistenti) vytvářeli. A hlavně, jak moc a v čem konkrétně mi změnil kurz život.

JAKÉ POCITY JSEM NA KURZU ZAŽÍVALA

Na kurzu jsem zjistila, že vůbec nevyužívám a ani pořádně neznám celou škálu emocí, které můžu prociťovat v těle. A teď myslím hlavně ty pozitivní. Pocity extáze, štěstí, svobody, bezpodmínečné lásky, radosti ze života, znovuzrození a silné vnitřní síly.

Toto všechno mají naše těla v sobě. Často je to jen překryto bolestí, ale ve chvíli, kdy si dovolíme tuto bolest cítit a projdeme si „očistou“, přijdou teprve ty „wow emoce“ a životní spokojenost. To, co mi říkalo mé tělo bylo jednoznačné „ANO. Tohle je ta správná cesta.“ Cesta těla, dechu, bezpečného projevování emocí, tance a lásky.

Deniska, Richard i ostatní asistenti byli úžasní. Starali se o nás jako strážní andílci a vytvářeli krásný, láskyplný a bezpečný prostor projevit cokoliv. Bolest, radost, vzrušení, pláč, křik… Každý z nás si mohl dovolit být sám sebou.

Co u mě dnes přetrvává je hlavně pocit spokojenosti. Uvnitř mě se znovu rozzářil stav bytí, láska a radost z toho, že jsem v pořádku taková, jaká jsem. Vše, co jsem doposud dělala pro svůj rozvoj se uleželo a zapsalo do moudrosti mého těla. A já cítím, že tam tahle zkušenost zůstane navždy.

Myslím, že největší změny nastávají, když se spojí tělesná, mentální
a duševní zkušenost současně.

CO VŠECHNO SE V MÉM ŽIVOTĚ DÍKY KURZU ZMĚNILO

Věděla jsem, že tenhle kurz bude velkolepý, psala jsem o tom už v článku „Proč dělat věci jinak“. Jen jsem nečekala, že těch změn bude tolik. Když jsem se vrátila domů, do těžké praxe, tak jsem zjistila, že u mě opravdu došlo k transformaci.

Děkuji vesmíru za to, že jsem jela a nic mě neodradilo. Byl to doposud nejlépe investovaný čas i peníze v mém životě!

A změnilo se tohle….

  • Přestala jsem se porovnávat s ostatními ženami a žárlit
  • Mnohem častěji a více vnímám svůj dech a celkově dýchám prohloubeně
  • Více cítím své tělo co se týká chuti na jídlo, méně jím a jím zdravější potraviny, aniž bych se k tomu musela nutit
  • Zlepšil se nám s partnerem vztah, milujeme se, dotýkáme se, hýčkáme se a učíme se vědomé milování 
  • Jsem trpělivá, vím, že věci přijdou, když mají a nehroutím se z toho, že mám toho „hodně“, protože vím, že je to jen otázka mé mysli a práce s ní 
  • Dokážu lépe a vědoměji naslouchat druhým
  • Mám spoustu dalších kamarádů a lidí kolem sebe, kteří jsou „na stejné vlně“

Takže závěrem bych už asi jen chtěla kurz doporučit všem lidem, kteří chtějí zažít něco víc, než doposud. Něco mnohem a mnohem víc.

A zároveň tímto poděkovat i skvělé Denise a Richardovi, za jejich vedení. Určitě to nebyl poslední kurz, který jsem od nich navštívila. ♥

Lenka Hrušková
Lenka Hrušková
Mou vášní je ukazovat ženám cestu, jak být sebe-vědomé a mít svou mysl plně pod kontrolou. Věřím, že zvládnutí vlastních myšlenek je cestou ke svobodnému a láskyplnému životu! Autorka E-booku "SEBE-VĚDOMOU ŽENOU krok za krokem.">> Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře