Co na vás chystám v roce 2017

Nový rok, pro někoho možná spoustu nových věcí, nápadů, povinností, úkolů… Já bych nejprve chtěla dát důraz na to „staré„. Proč? Pro nové věci se musí vytvořit prostor. A ten získáme právě tím, že si uděláme samy v sobě takový malý „novoroční úklid“ a popřemýšlíme o tom, co chceme už opustit. Pustit a nechat jít, co nás brzdí, trápí, co nám nepomáhá a ubírá naší životní energii. Teprve až poté můžeme jít naplno dál, vstříc NOVÝM VĚCEM. 🙂

Je důležité si určit, kam chceme směřovat. A není nutné jet rychlostí 150 km/hod a při první zatáčce se vybourat. Je lepší jet pomalu, vědomě a mít před sebou jeden jasný cíl. Hlavně se u toho cítit fajn, pohodově a věřit, že vše je jak má a má svůj čas.

KAM SMĚŘUJETE V TOMTO ROCE VY? VÍTE TO?

Ale pojďme pěkně popořadě. Když jsem zmiňovala to staré, tak to jsou všechny negativní emoce, nehezké vzpomínky, křivdy, lítosti, zlosti, zlozvyky…. Pojďte teď se mnou tyto body postupně projít a uvědomit si, jestli nedržíte uvnitř sebe nějaké negativní vzpomínky – ačkoliv vám už dále nepomáhají. Ideálně si je vypište.

CO MÁM NA SEZNAMU JÁ?

  • Neporovnávat se s ostatními a ani ostatní s nikým neporovnávat
  • Pustit lítost, že nemám tak husté vlasy, jak bych si přála
  • Nechat jít a opustit negativní emoce, jako potlačená zlost či nevyjádřený nesouhlas s někým
  • Odpustit a přijmout, že lidé odcházejí bez důvodu a rozloučení

To by asi bylo vše… Může se to zdát jako prkotina, ale věřte mi, to vše dokáže zbytečně znepříjemňovat život. Věřím, že už jenom to, že si nad tím zapřemýšlíte a pojmenujete to, tak se spoustu věcí může uvolnit a vyléčit.

Pro odpuštění můžete využít nějakou meditační nahrávku, nebo vizualizaci. Je ale vždy nutné s těmito pocity pracovat vědomě. To učím ženy ve svém Ebooku Sebe-vědomou ženou krok za krokem. Na potlačené emoce platí různé dechové techniky z jógové praxe. Stačí si jen uvědomit, ve které části těla napětí je. Většinou to bývá oblast bříška, srdce a krku.

Buď nemůžeme něco strávit, nebo nás bolí u srdíčka a nebo jsme neřekly, co jsem měly na jazyku. Poté hlubokým a plynulým dechem dané místo prodýchejte a uvolněte.

OČISTNÝ RITUÁL

Očistný rituál slouží jako pomocník pro vyrovnání se s věcmi, které nám ublížili a které již nechceme ve svém životě nadále držet. Tento rituál je jednoduchý a nevyžaduje předchozí zkušenost s uklidňováním mysli. Váš seznam se starými a nefunkčními věcmi si přepište na papír.

Napište na něj všechny své škaredé pocity, které máte spojené právě s danými vzpomínkami a na bezpečném místě papír spalte.  Můžete to udělat i venku a popel nechat půdě. Ta si s touto energií poradí. Při pálení se pokuste zkoncentrovat svou mysl na zprůchodnění vašeho těla, kde vzniká nový prostor. Čistý prostor. A zároveň prociťte úlevu, jak odchází vše, co vás doposud obtěžovalo a brzdilo v plném uvolnění.

Na závěr poděkujte této zkušenosti a taktéž tomu, že jste je mohly odevzdat do prostoru. S láskou a pokorou.

A TEĎ TEDY TO MOŽNÁ PŘÍJEMNĚJŠÍ, A TO JEST: KAM CHCI SMĚŘOVAT, JAKÝ JE MŮJ SEN A CÍL?

Možná jste nad tím nikdy moc nepřemýšlely a když, tak jen tak povrchně. Ale sedly jste si někdy a sepsaly si, čeho chcete dosáhnout, co chcete cítit a zažívat, kým se chcete stát? Jakou ženu ve svém životě chcete vidět? Já jsem si třeba udělala VISION BOARD, kam jsem si vše nakreslila a ještě jednu zmenšenou napodobeninu mám v diáři, kam koukám každý den. Můžete ji vidět na fotce pod textem. 🙂 Mám tam hodně věcí, i když se to na první pohled nemusí zdát. Různé symboly, které pro mě mají jasný význam.

CO TO ZNAMENÁ PRO VÁS?

Chystám a pracuji na nové stránce www.milujsvujmocak.cz – Miluj svůj močák. Jak asi víte z mého příběhu, tak k tomu, že jsem v sobě začala pěstovat ženskou energii, otevřela své srdce a vyléčila své ženství, jsem musela projít pěknou cestu skrze opakované a nekončící bolesti močového měchýře.

Teď? Mé bolesti jsou z 99% pryč jen díky mé práci se sebou. Jak se to stalo? To vše se již brzy budete moci dozvědět v mém novém Ebooku, který také chystám. Těším se moc! A věřím, že spoustě žen pomůžu i na jejich cestě se zdravotními problémy. 🙂

PŘEJI VÁM KRÁSNÉ DNY V NOVÉM ROCE A ŽIJTE ŽIVOT, KTERÝ VÁS BAVÍ A NAPLŇUJE!

S láskou a úctou k mým čtenářkám a čtenářům
Lenka

PS: Napište mi do komentářů, jaký je ten váš cíl. Zkuste to popsat jedním slovem. 🙂

Lenka Hrušková
Lenka Hrušková
Mou vášní je ukazovat ženám cestu, jak být sebe-vědomé a mít svou mysl plně pod kontrolou. Věřím, že zvládnutí vlastních myšlenek je cestou ke svobodnému a láskyplnému životu! Autorka E-booku "SEBE-VĚDOMOU ŽENOU krok za krokem.">> Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře